O nás

Kto sme

First Facility – Slovakia, s.r.o., je členom medzinárodnej skupiny spoločností First Facility, ktorá je lídrom facility manažmentu v strednej a východnej Európe a poskytuje komplexné služby v oblasti správy nehnuteľností.

First Facility poskytuje prvotriedne služby integrovaného facility managementu (FM) a správy nehnuteľností (PM) v renomovaných administratívnych a obytných budovách, nákupných centrách a priemyselných objektoch.

First Facility vykonáva svoje obchodné aktivity v súlade s požiadavkami ISO 9001: 2015, ISO 14001: 2015, ISO 45001:2018 a ISO/IEC 27001:2013 a ďalšími relevantnými medzinárodnými normami, zabezpečujúc najvyššiu kvalitu služieb poskytovaných vo všetkých oblastiach svojej činnosti.

História

FF History SK
  • 1984 – Založenie spoločnosti
  • 2005 – Založenie First Facility v Bluharsku, Rumunsku a Maďarsku
  • 2007 – Založenie First Facility v Severnom Macedónsku
  • 2008 – Založenie First Facility na Slovensku
  • 2009 – Založenie First Facility v Srbsku
  • 2019 – Páni. Georg Spiegelfeld a Radivoje Nijemčevič sa 13. decembra 2019 stali vlastníkmi všetkých spoločností First Facility v krajinách strednej a východnej Európy nadobudnutím First Facility v Bulharsku, Maďarsku, Severnom Macedónsku, Rumunsku a Slovensku, k už vlastnenej spoločnosti First facility v Srbsku
  • 2020 – Založenie First Facility v Slovinsku
  • 2021 – Založenie First Facility v Českej republike

Spoločnosť je naďalej odhodlaná dosahovať najvyššiu kvalitu, ktorú už spoznali naši klienti a obchodnú stratégiu dlhodobého rozvoja, vedúceho postavenia vo facility manažmente a ďalšej expanzie v Európe.

Manažment

Spiegelfeld fd3528c4

SV KR Georg Spiegelfeld, RICS
General Manager & Partner

Nijemcevic

Mr. Radivoje Nijemčević
General Manager & Partner

Misia

Naša obchodná filozofia je starostlivosť o našich Klientov.

Vyvíjame riešenia na mieru zákazníkov pre udržateľnú prevádzku a zachovanie hodnoty nehnuteľností, neustále zlepšujeme naše služby v súlade s rastúcimi požiadavkami našich klientov nastavovaním nových štandardov pre správu nehnuteľností a facility manažment.

Vízia

Naším cieľom je preukazovať a podporovať dôležitosť trvalo udržateľnej prevádzky a životnosti budov, priestorov a miest pre vytváranie optimalizovaného a zodpovedného pracovného a životného prostredia, s ohľadom na ďalšie generácie.

V rámci našej skupiny spoločností zdieľame medzinárodné skúsenosti, výsledkom čoho sú najlepšie osvedčené postupy, konkurenčné výhody a ich následné rozširovanie na trhoch strednej a východnej Európy.