Správy

Prvé stretnutie skupiny First Facility

Prvé stretnutie zástupcov skupiny First Facility sa konalo 19. a 20. februára 2020 v Belehrade v Srbsku.

Na stretnutí sa zúčastnili generálni manažéri, partneri, členovia výkonnej rady a generálni riaditelia spoločností na Slovensku, v Maďarsku, Bulharsku, Srbsku a v Severnom Macedónsku , kde stanovili novú stratégiu pre budúcnosť skupiny First Facility.

V krátkom rozhovore po stretnutí pán Radivoje Nijemcevic, generálny riaditeľ a partner, vyjadril hrdosť a radosť, že tím First Facility sa skladá z úspešných a inteligentných mladých ľudí a oznámil, že tím First Facility Srbsko je vybraný na riadenie skupiny First Facility.

Pán Georg Spiegelfeld, generálny riaditeľ a partner, zdôraznil, že je vďačný za to, že má fantastických zamestnancov, riadi veľké projekty a slúži prestížnym klientom, a že najdôležitejším cieľom je udržiavať spokojnosť zamestnancov aj klientov.

Pán Spiegelfeld tiež zdôraznil, že hlavným záujmom je zlúčiť jednotlivé spoločnosti First Facility do jednej veľkej rodiny, zdieľať skúsenosti a know-how, čím sa z First Facility stane silná skupina v juhovýchodnej Európe.

Zdieľaj

Najnovšie novinky z First Facility

Kúrenie – chladenie

Poradenstvo a stavebný dozor pre Projektový manažment rekonštrukcie budovy: Kúrenie, chladenie, VZT ZTI Časový plán: 12/2019 – 12/2020 Súčasný stav – 01/2020 búracie práce

Čítaj viac »